Woningen

DE LUWTE 1

Hier verblijven 45 bewoners met chronisch psychiatrische problemen in drie autonome woningen. Elke woning is bovendien nog opgedeeld in twee aparte leefruimten met een eigen keuken en zithoek.
Woning 1 is de PVT-MIN. Hier verblijven de bewoners die met beperkte begeleiding een maximaal autonoom levensniveau halen.
In woning 2 en 3 verblijven dertig bewoners waarbij permanente begeleiding noodzakelijk is.

Adresgegevens
Montenakenweg 11
3800 Sint-Truiden
woning 1: 011 78 89 11
woning 2: 011 78 89 12
woning 3: 011 78 89 13

Afdelingshoofd
Ann Jacobs, 011 78 89 10, ann.jacobs[at]asster.be

Afdelingspsychiater
Dr. Johan Kusters, 011 78 80 11, johan.kusters[at]asster.be

Psychologe
Annemie Nouwen, 011 78 89 50, annemie.nouwen[at]asster.be

Maatschappelijk assistente
Nathalie Vanermen, 011 78 89 61, nathalie.vanermen[at]asster.be

DE LUWTE 2

Hier verblijven 25 bewoners in twee aparte woningen die elk nog opgedeeld zijn in twee leefgroepen met een eigen zithoek.
Een van de leefgroepen in woning 1 is de PVT-PLUS. Hier verblijven 4 bewoners met erg storend gedrag onder begeleiding van een eigen begeleidingsequipe.
In de andere leefgroepen verblijven 21 bewoners die nood hebben aan permanente begeleiding.

Adresgegevens
Halmaalweg 2
3800 Sint-Truiden
woning 1: 011 78 89 21
woning 2: 011 78 89 22

Afdelingshoofd
Fatiha Sadi, 011 78 89 20, fatiha.sadi[at]asster.be

Afdelingspsychiater
Dr. Johan Kusters, 011 78 80 11, johan.kusters[at]asster.be

Psychologe
Annemie Nouwen, 011 78 89 50, annemie.nouwen[at]asster.be

Maatschappelijk assistente
Nathalie Vanermen, 011 78 89 61, nathalie.vanermen[at]asster.be

DE LUWTE 3

Deze afdeling voorziet een verblijf voor 40 bewoners in drie aparte leefgroepen.
Woning 1 en 2  zijn de woningen voor dertig bewoners met verstandelijke beperkingen.
In Woning 3 verblijven een 14-tal bewoners met nood aan permanente begeleiding.


Adresgegevens
Ziekerenweg
3800 Sint-Truiden
woning 1: 011 78 89 31
woning 2: 011 78 89 32
woning 3: 011 78 89 33

Afdelingshoofd
Jelke Herckens, 011 78 89 30, jelke.herckens[at]asster.be

Afdelingspsychiater
Dr. Johan Kusters, 011 78 80 11, johan.kusters[at]asster.be

Psychologe
Annemie Nouwen, 011 78 89 50, annemie.nouwen[at]asster.be

Maatschappelijk assistenten
Nathalie Vanermen, 011 78 89 61, nathalie.vanermen[at]asster.be